Wybierz ligę

Aktualności

17 LIP 2017

Klima Truck Team zawita do Gdyni (+zdjęcia)

Wczoraj odbył się turniej eliminacyjny, który wyłonił zespół, który będzie reprezentował Słupsk w turnieju wojewódzkim w Gdyni na początku września. Zwycięzcą bardzo wyrównanego turnieju okazała się drużyna Sebastiana Hojczyka  - Klima Truck Team.

Turniej stał na wysokim poziomie, i właściwie tyko jeden zespół odstawał od reszty stawki, każdy mecz z udziałem pozostałych pięciu drużyn to wyrównane pojedynki.

Zwycięzca eliminacji rozpoczął ten turniej od remisu z zespołem Akademia Dobrych Ocen. Później była wygrana z Duo Color Burzą, Balticiem, a na końcu drużyna Sebastiana Hojczyka w meczu o awans zremisowała z Błękitnymi Główczyce co dawało pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju. Klima nie przegrała żadnego meczu, podobnie jak drużyna Błękitni Główczyce, ale to zieloni byli skuteczniejsi i zdobyli najwięcej punktów z całej stawki.

Dobry występ zanotowała drużyna Piotra Makowieckiego, która zakończyła ten turniej na drugiej pozycji . Drużyna z Główczyc okazała się najskuteczniejszą drużyną tego turnieju, bowiem zespół Błękitnych zdobył 12 bramek w całym turnieju, ale zabrakło jeszcze jednej wygranej.

Na trzecim miejscu rozgrywki zakończyła Duo Color/Win-Pro Burza. Podopieczni Bartłomieja Fursewicza zaczęli turniej zgodnie z planem pokonując Baltic Fish Team 2:0. Później porażka i dwa remisy wykluczyły jednego z faworytów do wygrania końcowej klasyfikacji.

Pozostałe miejsca przypadły drużyną:  Baltic Fish Team oraz Akademia Dobrych Ocen. W ostatnim pojedynku zespół Arkadiusza Ryjewskiego wygrał z ADO przeskakując ich w końcowej klasyfikacji.
Na ostatniej pozycji sklasyfikowany został zespół Sól Tej Ziemi. Drużyna Damiana Szymańskiego nie poradziła sobie z rywalami, zdobyła tylko jedną bramkę, nie zdobyła żadnego punktu, ale to na pewno cenne doświadczenie dla młodych zawodników drużyny Sól Tej Ziemi.

Najwięcej bramek w turnieju zdobyła drużyna Błękitni Główczyce – 12 bramek, najmniej stracił zespół Win-Pro Burza – 4 bramki.

Indywidualnie najlepszy strzelcem turnieju Marek Skibiński (Błękitni) – 6 bramek, najlepszymi asystentami: Patryk Dąbrowski (Burza), Piotr Makowiecki (Błękitni) – po 3 asysty.

Trzymamy kciuki za zespół Klima Truck Team już na początku września w Gdyni!

Dziękujemy za udział wszystkim zespołom, gratulujemy!

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto