Wybierz ligę

Aktualności

28 CZE 2016

Top-Trans bez sukcesu w Gdyni!

W minioną niedzielę odbył się turniej główny do, którego 8 i 9 czerwca w Kwakowie odbyły się eliminacje. Osiem drużyn rywalizowało w Gdyni, na boiskach Checzy, poziom turnieju był wysoki, drugi raz z rzędu wygrała drużyna mistrza Gdyni - Classic, którego pamiętamy z turnieju  Cosinus Cup 2015 w Słupsku.

Brak szczęścia
Niestety drużyna, która wygrała eliminacje w Kwakowie, pokonując w finale zespół Hasan Kebab Old Young nie wywiozła z Gdyni pucharu. Top-Trans, który de facto był naszym przedstawicielem odpadł w fazie grupowej rozgrywek. Zespół z Czeczewa trafił do silniejszej grupy A, w której mierzył się z: Classic Gdynia (Mistrz Gdyni), Interplatic (I Liga PL3 Gdańsk), Torpedo Grudziądz (Liga Szóstek Grudziądz). Już w pierwszym meczu drużynie Top-Trans przyszło mierzyć się z mistrzem Gdyni – zespołem Classicu. Niestety w tym meczu ewidentnie zabrakło szczęścia przyjezdnej drużynie, bowiem przez większość czasu to właśnie Top-Trans miał dużo więcej sytuacji bramkowych od rywala, ale to Classic na 5 minut przed końcem strzelił pierwszą a później drugą bramkę, która dała trzy punkty. W drugim spotkaniu po ciężkim meczu Top-Trans zremisował z Interplastic 3:3. W meczu nr 3 swoją wyższość i siłę pokazali zawodnicy z Czeczewa rozbijając Torpedo Grudziądz 8:3. Była realna szansa na awans do półfinałów, warunek był jeden Classic musiał wygrać najlepiej różnicą dwóch lub więcej bramek z Interplastic, tak się jednak nie stało ku zaskoczeniu wszystkich mistrz Gdyni został rozbity przez rywala przegrywając 1:6. Do wyjścia z grupy zabrakło 2 punktów, brawa należą się dla zawodników Top-Trans, którzy pokazali się z dobrej strony na głównym turnieju w Gdyni. Z pewnością zawodników z Czeczewa zobaczymy jeszcze na naszych turniejach.

Grupa A
Wyniki:
Top-Trans Toporek (Słupsk) – Classic Gdynia 0:2 (0:0)
Top-Trans Toporek (Słupsk) – Interplastic Gdańsk 3:3 (1:1)
Top-Trans Toporek (Słupsk) – Torpedo Grudziądz 8:3 (3:2)

Tabela

M.

Drużyna

Mecze

Bramki

Pkt

1

Interplastic

3

14:5

6

2

Classic

3

8:7

6

3

Top-Trans

3

11:8

4

4

Torpedo

3

5:18

0

 Podsumowanie turnieju ze strony organizatora : CZYTAJ

Organizatorom należą się brawa za kolejny bardzo udany turniej pod względem organizacyjnym, na którym rok rocznie występuje nasz przedstawiciel.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto