Wybierz ligę

Aktualności

05 SIE 2016

Porcja informacji turniejowych!

Do turnieju Cosinus Cup 2016 pozostało już 15 dni. Przypominamy oraz informujemy o ważnych kwestiach oraz dopełnieniach formalności turniejowych.

*Regulamin turnieju znajdziemy pod tym adresem: SPRAWDŹ REGULAMIN

*Zawodnicy zrzeszeni. Rozgrywki prowadzone są  w formule pół-open, w każdej drużynie występować może maksymalnie 3 zawodników „zrzeszonych”. Za zawodnika zrzeszonego uważa się gracza, który w rundzie jesiennej 2016 zagrał chociaż 1 minutę w rozgrywkach III  lub IV ligi rozgrywek PZPN lub Ekstraklasy Futsalu. Limit nie dotyczy zawodników występujących w rozgrywkach V Ligi, A, B i C klasy. Zawodnicy występujący klasie wyższej niż III liga, nie mogą brać udziału w turnieju.

*Losowanie grup odbędzie się 12 sierpnia 2016 w piątek. Wideo z losowania pojawi się późnym wieczorem w ten sam dzień.

*Terminarz rozgrywek z datami oraz godzinami pojawi się na oficjalnej stronie turnieju www.turnieje.extraliga.pl 13 sierpnia (sobota od godz. 12:00)

*Składy drużyn. Przypominamy, że maksymalnie do 14.08 należy przesłać wypełniony formularz ze składem na adres j.szwiec@pfsport.pl.

*Wolne miejsce. Pozostało ostatnie wolne miejsce w turnieju dla drużyny ze Słupska. Aby zgłosić udział swojej drużyny należy wysłać na adres j.szwiec@pfsport.pl, maila potwierdzającego start zespołu. Przypominamy, że zostało mało czasu, więc nie zwlekajcie ze zgłoszeniem!

*Konkurs na turnieju. Jak wspominaliśmy wcześniej na turnieju odbędzie się konkurs rzutów karnych. Szczegóły konkursy oraz jego regulamin przedstawimy w kolejnym artykule.

*Agenda turniejowa. W poniedziałek 15 sierpnia wyślemy do kapitanów/menagerów agendy turniejowe, plan godzinny całego turnieju.

 

CZYTAJ TAKŻE: AKTUALIZACJA: Kolejne znane marki zagrają w Słupsku!


OFICJALNY PLAKAT TURNIEJU COSINUS CUP 2016

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto