Wybierz ligę

Aktualności

30 MAJ 2016

Gdynia 2016 - informacje o turnieju głównym!

W niedzielę 26 czerwca 2016 roku już po raz czwarty na obiektach gdyńskiej Checzy Fundacja Rafała Murawskiego "Nigdy Nie Zostaniesz Sam" organizuje turniej charytatywny pod nazwą NADMORSKI PUCHAR LATA 2016. Jak co roku w turnieju wystąpi również przedstawiciel Słupska. W Kwakowie na boisku orlik 8-9 czerwca zostanie przeprowadzony turniej eliminacyjny, który ma na celu wyłonić zwycięzcę – drużynę, która pojedzie w nagrodę do Gdyni. Informacje o turnieju eliminacyjnym znajdują się tutaj: ZAPISZ SWOJĄ DRUŻYNĘ!

Informacje o turnieju głównym od organizatorów:
Główną częścią jest zawsze turniej, w którym startuje osiem zespół amatorskich z Lig Pomorza i nie tylko. W poprzednich latach gościliśmy m.in. przedstawicieli HALP Szczecin z Kamilem Grosickim w składzie. Dodatkowo odbędzie się m.in. zbiórka pieniędzy na cel charytatywny, mecz pokazowy (z udział piłkarzy m.in. Arki Gdynia i Lecha Poznań), turniej dla dzieci ze AG Szkółek Piłkarskich, loteria z nagrodami, wspólne oglądanie meczów Mistrzostw Europy. 

Rywalizacja rozpoczyna się w niedzielę o godzinie 12.00 i trwa do ok. godz.20.00 (o 11:00 odbędzie się losowanie grup wraz z menagerami zespołów).

- grać będziemy w dwóch grupach po 4 drużyny w każdej
- po fazie grupowej każda ekipa ma zapewniony posiłek w formie obiadu
- gramy 2x15 minut na dwóch oddzielnych boiskach
- w każdej drużynie może znajdować się max.12 zawodników
- na boisku przebywa bramkarz i pięciu zawodników
- zmiany hokejowe
- napoje dla każdej drużyny
- dla drużyn zainteresowanych noclegiem jest możliwość zakwaterowania na naszym obiekcie w hotelu po promocyjnych cenach

Nagrody w turnieju sięgają ponad 4 tysiące złotych, które można wykorzystać na sprzęt sportowy firmy adidas.

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto